Даска од фолије СУП даска на надувавање Даска за устајање весла се користи у води

Кратак опис:

 


Детаљи о производу

Ознаке производа

Детаљи о производима

Дужина
Веидтх Дебљина Тежина Мак Лоадинг Мак Прессуре
274 цм (9') 76 цм (30") 15 цм (6") 11.0кг 100кг 25ПСИ
320 цм (10'6") 81 цм (32") 15 цм (6") 11,5 кг 120кг 25ПСИ
335 цм (11') 81 цм (32") 15 цм (6") 12.0кг 120кг 25ПСИ
335 цм (11') 84 цм (33") 15 цм (6") 12,5 кг 120кг 25ПСИ
350 цм (11'6") 81 цм (32") 15 цм (6") 13.0кг 120кг 25ПСИ

Детаљна слика

IMG_20210415_092336
IMG_20210415_094354
IMG_20210415_094623
IMG_20210415_095534

Апликација

Hf89310fca3694019ab751e0a0aa3a788H
H28986ce75e6449e08a1dcae10be12496n
asdsada
asdada

详情-14

sadad
IMG_20210415_095733
IMG_20210415_095825
IMG_20210415_103456
QB-2168JT7 (2)
QB-2168JT7 (3)

  • Претходна:
  • Следећи:

  • Напишите своју поруку овде и пошаљите нам је